Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli yeniden kamera karşısında

OnurAkayMedya/Ulusal Magazin - Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli, marka yüzü oldukları DeFacto için yeniden kamera karşısına geçti. Reklam filmi, ‘Yazın renklerine CUK oturur, mükemmel durur’ sloganı ile Datça’nın sıcak ve otantik dokusunda çekildi.

Tarih: 12.06.2017 20:48

Daha önce DeFacto’nun jean koleksiyonu için kamera karşısına geçen Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli şimdi de “Şehrin Rengini Üzerinde Taşı” isimli koleksiyonunun reklam kampanyası için birlikte rol aldı. Büyük beğeni toplayan yeni reklam filmi 8 Haziran tarihinden itibaren televizyon kanallarında yayınlanırken aynı zamanda dijital mecralar, yazılı basın ve açık havada da yer aldı.

Datça yollarında hikayesine başlayan reklam yedi ayrı mekanda ‘Yazın renklerine CUK oturur, mükemmel durur’ sloganı ile çekildi. Film Datça’nın Arnavut kaldırımlı renkli sokaklarında ve çiçekli bahçelerinde ikilinin eğlenceli görüntüleriyle geçti. Yaz renklerinin coşkusu ve gençlik enerjisini yansıtan filmde, şehrin otantik dokusuyla harmanlanan kombinler ortaya sıcak görüntüler çıkardı.

YAĞMURA ALDIRMADAN ÇEKİME DEVAM ETTİLER 

Erçel ve İynemli çekimler sırasında yağan bahar yağmurlarını performanslarını artıran keyfe dönüştürerek, oluşan zorluklara rağmen çekimlere devam etti. 

İki gün süren çekimlerin ardından Hande Erçel dinlenmek için Bali’ye giderken, Aras Bulut İynemli yoğun set temposuna döndü.

Etiketler: Hande Erçel Aras Bulut İynemli marka reklam filmi DeFacto
Tarih: 12.06.2017 20:48
Yorum Bırak